Najnowsze artykuły

Geeks i Nerds: Zrozumienie różnicy...

Kiedy miałem jakieś dwanaście czy trzynaście lat, postanowiłem, że chcę zostać pisarzem. Wciąż pamiętam, jak siedziałem przy biurku w swoim pokoju...

Czytaj Więcej

10 wspaniałych stron internetowych do szukania pieniędzy na stypendia

Studenci i doradcy zawodowi wiedzą, że badania stypendialne powinny rozpocząć się wcześnie i odbywać się tak często, jak to możliwe. Podczas gdy mogą istnieć miliony dolarów dostępnych w stypendiach pieniężnych poprzez różne grupy i organizacje, studenci w całym kraju walczą o te same pieniądze, a studenci, którzy nie są proaktywni mogą przegapić je. Istnieje wiele różnych źródeł, w których student może znaleźć stypendia. W szkole, najlepszym miejscem do szukania jest szkolne biuro doradcze. Doradcy zazwyczaj mają najlepsze doświadczenie, jeśli chodzi o wiedzę, jak znaleźć pieniądze na szkołę i jak zaoszczędzić najwięcej pieniędzy na studia.

Oczywiście, Internet jest kolejną najlepszą rzeczą, ale wyszukiwanie może być przytłaczające, gdy jest tak wiele różnych źródeł i nie wszystkie są wiarygodne. Istnieje jednak wiele sprawdzonych i prawdziwych źródeł online, z których studenci korzystają od lat, aby znaleźć stypendia. Podczas gdy nasza lista nie jest listą ostateczną, z pewnością wprowadzi większość studentów na właściwą drogę do znalezienia stypendiów i rozpoczęcia ich badań. Popularne witryny stypendialne Scholarships.com - Wyposażony przez większość popularnych źródeł wiadomości, Scholarships.com jest częściej niż nie pierwszy oczywisty wybór dla studentów poszukujących pieniędzy na studia. Strona twierdzi, że pozwala użytkownikom na przeszukiwanie ponad 3.7 milionów stypendiów i grantów. Z tak dużą bazą danych, wielu studentów jest zobowiązanych do znalezienia wielu odpowiednich stypendiów. Fastweb.com - Kolejna strona, która pomaga studentom od lat, Fastweb gości ponad 1.5 miliona stypendiów, które według strony oferują "$3.4 miliarda w finansowaniu." Fastweb ma również konkursy studenci mogą wejść, aby wygrać dodatkowe pieniądze na studia. Collegeboard.com - The College Board jest dobrze znany z ich testów gotowości do studiów i materiałów przygotowawczych, ale są one również doskonałym źródłem do znalezienia pomocy finansowej dla college'u.

Baza danych College Board zawiera "stypendia, inną pomoc finansową i staże z ponad 2200 programów". Strona jest również doskonałym źródłem innych informacji, takich jak pomoc w wyborze college'u oraz materiały przygotowawcze do testów SAT i AP. Careeronestop.org - Sponsorowana przez Departament Pracy USA, Career One Stop pozwala studentom na przeszukiwanie ponad 8000 stypendiów, grantów i innych form nagród finansowych. Baza danych może być posortowana według rodzajów nagród, a nawet według określonego poziomu studiów, takich jak studia magisterskie, zawodowe lub tylko stopień stowarzyszony. Chociaż nie jest to źródło dedykowane dla studentów, strona jest pomocna dla każdego, kto szuka pomocy w znalezieniu pracy. Unigo.com - Podobnie jak scholarships.com, unigo jest kolejną dużą bazą danych stypendiów. Część ich bazy danych zawiera "Łatwe Stypendia", które często wymagają więcej kreatywności niż wiedzy akademickiej. Z ponad 3,6 miliona stypendiów wymienionych i ponad 650.000 recenzji uczelni, Unigo powinno być na liście zasobów uczelni każdego studenta. Cappex.com - Szukasz masywnej strony internetowej, aby zaspokoić większość swoich potrzeb w jednym miejscu? Cappex szczyci się 11 miliardów dolarów są dostępne w ich bazy danych stypendialnych. Strona twierdzi, że służył ponad 12 milionów studentów i oferuje wszystko, czego uczeń potrzebuje, aby przygotować się do college'u, w tym recenzje szkół. Salliemae.com - Sallie Mae jest częściej znany z dostarczania pożyczek studenckich dla studentów, którzy nie są w stanie znaleźć wystarczająco dużo pieniędzy poprzez stypendia lub dotacje. Jednak na ich stronie znajduje się również portal do planowania studiów, który zawiera bazę danych stypendiów.

Sallie Mae posiada również własne stypendia, o które studenci mogą się ubiegać. Niche.com - Choć nie jest to największa strona na tej liście, Niche jest wyjątkowa w tym, że zawęża stypendia, które są taylor made to studenta. Baza danych oferuje kilka sposobów filtrowania wyników, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego stypendium jest prostsze niż w przypadku niektórych większych baz danych. Twoja przyszła uczelnia - Czasami najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań stypendiów jest strona internetowa Twojej przyszłej szkoły. Nawet po przyjeździe na studia, wielu studentów nadal aplikuje o stypendia poprzez szkolne biuro pomocy finansowej. Sprawdź stronę internetową szkoły lub zadzwoń do biura pomocy finansowej i porozmawiaj z kimś, kto będzie w stanie wskazać Ci właściwy kierunek. Twoja lokalna biblioteka publiczna - Nigdy nie lekceważ licznych zasobów dostępnych w bibliotece publicznej. Oprócz tego, że jest to miejsce, gdzie możesz znaleźć swoją ulubioną książkę, biblioteki w pobliżu szkół często posiadają liczne materiały referencyjne, które pomogą studentom wybrać szkołę i pomogą znaleźć stypendia. Biblioteki często otrzymują dodatkowe informacje od szkół lub organizacji oferujących pomoc dla potrzebujących uczniów szkół średnich i studentów. Wreszcie, nie zapomnij porozmawiać z bibliotekarzem. Bibliotekarze są niewiarygodnie potężnym źródłem informacji, którzy zazwyczaj wiedzą, gdzie znaleźć większość rzeczy, a ponieważ bibliotekarze potrzebują stopni naukowych, dobrze znają proces poszukiwania stypendiów.