Najnowsze artykuły

Geeks i Nerds: Zrozumienie różnicy...

Kiedy miałem jakieś dwanaście czy trzynaście lat, postanowiłem, że chcę zostać pisarzem. Wciąż pamiętam, jak siedziałem przy biurku w swoim pokoju...

Czytaj Więcej

Upewnij się, że robisz właściwy znak

​Wiele osób mówi, że wiele można powiedzieć o człowieku po jego butach, a to samo można powiedzieć o piórze. Bez względu na to, czy jesteś za biurkiem w biurze, czy na placu budowy, pióro mówi wiele o tym, co robisz i jak pracujesz. Skromne pióro jest jednym z niewielu elementów, które do tej pory przetrwały erę cyfrową. Więc, jakie jest najlepsze pióro do twojej pracy?

Zrobić wrażenie

Jeśli kiedykolwiek chciałbyś poczuć się fantastycznie przy biurku, ale nie masz miejsca na inkpot i dudkę, wieczne pióro musi mieć wybór. Klasyczne pióro wieczne w kolorze czarnym i srebrnym jest idealne dla tych, którzy chcą pozostawić wrażenie. Dostępne są również atramenty do wielokrotnego napełniania, które powstrzymają pisanie od zarysowań.

Gładki operator

Jeśli masz dość pozostawiania śladów rozmazania i dryblowania atramentu na papierze, to potrzebujesz długopisu, który będzie równie niezawodny, co praktyczny. Pióro kulkowe, takie jak Paper Mate InkJoy Ball Pen, zaczyna pisać, gdy tylko dotknie papieru, bez przeciągania i wymaga jedynie minimalnego nacisku.

To wszystko jest w szczegółach

Długopisy techniczne to konieczność dla każdego, kto potrzebuje niesamowitej dokładności i precyzji. Pierwotnie zaprojektowane dla architektów, inżynierów i projektantów, te grube pióra są idealne do dodawania szczegółów do planów budynków, kalki technicznej i lineboardów. Niektóre z nich są dostępne z różnymi rodzajami wkładów, takich jak pióro do izografów obrotowych, dzięki czemu linie są zawsze idealnie dopasowane.

Podkreśl swoją pracę

Czasami musisz sprawić, by twoja praca wyskoczyła, sprawić, by to zdanie wyróżniało się na tle reszty lub podkreślić porządek na twoich raportach. Niezależnie od tego, na co musisz zwrócić uwagę, długopis zakreślający jest twoim przyjacielem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnego multipacka do stworzenia dokumentu w tęczowym kolorze, czy też chcesz wybrać swój ulubiony kolor, nie możesz się mylić.

Akcesoria do tablicy

Whiteboards są zabawnym i pomysłowym sposobem na zdobycie punktu widzenia na spotkaniach lub sesjach grupowych. Długopisy do tablic są dostępne w różnych rozmiarach opakowań, w różnych jasnych kolorach i grubościach, dzięki czemu Ty i Twoja tablica będziecie mogli być tak kreatywni, jak chcesz. Dodaj do swojej listy zakupów gumkę do wycierania, a nie będziesz musiał za każdym razem zgniatać rękawa, gdy popełnisz błąd. Jeśli jesteś bardziej typem faceta lub dziewczyny z flipchartem, możesz sprawdzić naszą ofertę markerów do flipchartów tutaj.

Podnieś ołówek

Klasyk i pochodzenie wszystkich naszych podróży pisarskich, ulubiony ołówek jest królem krzyżówek i rysunków. Wybór profesjonalnych ołówków artystycznych dla projektantów wśród nas i klasycznych ołówków HB z i bez gumowych końcówek, to wystarczający wybór dla ludzi wszystkich zawodów.

Zakryj swoje ślady

Wszyscy popełniamy błędy, jesteśmy tylko ludźmi! Nie ma znaczenia, czy czasem coś jest trochę nie tak, ale ważne jest, że wiesz, jak to naprawić, nie zostawiając za sobą bałaganu. Taśmy korekcyjne i płyny od dawna są wybierane do naprawiania błędów na naszych drogach.

To jest cienka linia

Jeśli szukasz nowego pióra, które sprawi, że Twoje pisanie będzie tak gładkie i delikatne jak lekki zespół jazzowy i szkło chardonnay, to pióra fineliner są tym, czego potrzebujesz. Stworzone specjalnie z myślą o projektantach, kreślarzach i artystach, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i w miejscu pracy, pióra te z łatwością pozostawią na papierze niewiarygodnie gładką, delikatną linię. Wybierz pomiędzy kolorowymi multipakami a klasyczną czarną czcionką.

Kreda

Jeśli szukasz bardziej kreatywnego wyglądu, co powiesz na efekt kredowy? Markery kredowe wyglądają jak markery na białej tablicy, ale tusz wychodzi na zewnątrz wyglądając jak kreda. Nie pozostawiają żadnego bałaganu ani zapachu i nie zawierają rozpuszczalników. Można je rysować na oknach i białych tablicach, a po wyschnięciu są odporne na natryskiwanie i rozmazywanie. Kiedy chcesz usunąć atrament, po prostu przetrzyj go wilgotną szmatką.