Najnowsze artykuły

Geeks i Nerds: Zrozumienie różnicy...

Kiedy miałem jakieś dwanaście czy trzynaście lat, postanowiłem, że chcę zostać pisarzem. Wciąż pamiętam, jak siedziałem przy biurku w swoim pokoju...

Czytaj Więcej

7 PROSTYCH WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH POWROTU DO ZAKUPÓW ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH

Jednym z najważniejszych zadań, które rodziny będą wykonywać przed rozpoczęciem nauki w szkole, jest zebranie wszystkich niezbędnych materiałów szkolnych. Wykonywane przypadkowo, może być męczące i kosztowne. Jednak przy odrobinie planowania i przygotowania, można to zrobić szybko i tanio.

1. PRZEJRZYJ WYMAGANE PRZYBORY SZKOLNE W OPARCIU O OCENĘ DZIECKA

Każdego roku szkoły publikują listy przedmiotów wymaganych w każdej klasie. Wyobrażam sobie, że większość materiałów wymaganych w danej klasie pozostaje taka sama z roku na rok.

2. OCEŃ ZAOPATRZENIE, KTÓRE JUŻ POSIADASZ

Niektóre z tych samych przedmiotów, takich jak papier do notatników, ołówki, kredki i artykuły do higieny osobistej, mogą być wymagane od klasy do klasy. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z tym, co zostało Ci z ubiegłego roku. Zwykle pod koniec roku szkolnego przechowujemy wszelkie materiały wysyłane do domu w celu odrobienia pracy domowej. Następnie wysyłamy nowe przedmioty do szkoły.

3. ROBIMY LISTĘ TEGO, CO JEST POTRZEBNE

Po zaznaczeniu pozycji, które już masz z listy, będziesz miał prawdziwy obraz tego, co naprawdę musisz kupić.

4. ROZPOCZNIJ ZAKUPY NA POCZĄTKU SEZONU

Sprzedaż często rozpoczyna się na początku lata. Jeśli czekasz do weekendu przed rozpoczęciem szkoły, ceny mogą być zawyżone, a opcje mogą być chude.

5. SKLEP CENOWY WŚRÓD WIELU ŹRÓDEŁ

Śledźcie ceny w tym sezonie lub porównujcie ceny z ubiegłego roku. To da Ci dobre wyobrażenie o punktach cenowych na tegoroczne potrzeby. Ceny będą się znacznie różnić w zależności od sieci Walmart, Target, Office Max, Staples i innych krajowych sieci.

6. ZAPASY NA NASTĘPNY ROK SZKOLNY

Podczas zakupów, jeśli widzisz, że ceny podstawowych artykułów, takich jak papier do notatników, ołówki, kredki i artykuły higieny osobistej, są bardzo niskie, odbierz je. Możesz również przejrzeć listę artykułów potrzebnych do następnej klasy, do której Twoje dziecko będzie posuwać się naprzód. Ponownie, wyobrażam sobie, że większość materiałów wymaganych w danej klasie pozostaje taka sama z roku na rok.

7. ODDAJCIE DARMOWE LUB TANIE MATERIAŁY

Należy pamiętać, że szkoły i schroniska często zbierają zapasy dla mniej szczęśliwych dzieci, nie tylko na początku przyszłego roku szkolnego. Jest to świetny sposób na pomoc bez łamania budżetu.

Przy odrobinie planowania i przygotowania, powrót do zakupów artykułów szkolnych może być łatwy.